48 605 913 713

               i 

 czujesz się bezpiecznie. 

            Inteligentny budynek jest zaawansowanym rozwiązaniem opartym na sieci czujników, urządzeń wykonawczych i instalacji zarządzanych przez centralę.

Dzięki wykorzystaniu informacji z czujników i detektorów inteligentny budynek analizuje i dostosowuje parametry do potrzeb ludzi przebywających w budynku. Wśród parametrów analizowanych są czynniki wewnętrzne i zewnętrzne  takie jak choćby temperatura, nasłonecznienie czy wilgotność powietrza. Dzięki temu system inteligentnego budynku  podnosi komfort życia codziennego jego użytkowników.

            Centralny system inteligentnego budynku pozwala  sterować niemal każdym urządzeniem w domu, biurze, zakładzie pracy. Zastosowanie wizualizacji oraz podłączenie do internetu sprawia że użytkownik może kontrolować jego działanie z każdego miejsca na świecie.

            System inteligentnego budynku można dodatkowo zintegrować z systemem alarmowym, systemem kontroli dostępu, monitoringiem co podnosi bezpieczeństwo budynku i osób w nich przebywających. Inteligentny budynek aby zniechęcić potencjalnych włamywaczy przeprowadza zaprogramowaną symulację obecności domowników. Sterowanie klimatyzacją i wentylacją, centralnym ogrzewaniem, nasłonecznieniem pomieszczeń pozwala na duże oszczędności w domu i zakładzie pracy. Informacje o zbyt wysokiej temperaturze w serwerowni także może uchronić zakład przed dodatkowym wydatkiem. Sterowanie oświetleniem zewnętrznym, podlewaniem ogrodu, zamykaniem okien, rolet lub markiz w zależności od pory dnia i pogody poprawia komfort życia. Integracja z domofonem lub wideodomofonem pozwala na sterowanie bramą lub furtką z tabletu lub smartfona.

            Nasza firma zaprojektuje i wykona  zaawansowany technologicznie system inteligentnego budynku dostosowany do wielkości budynku i wymagań klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

SYSTEMY INTELIGENTNEGO BUDYNKU