O FIRMIE

               Firma Plus-Alarm została założona w roku 1993 jako firma handlowa.

Od roku 1998 zajmuje się systemami zabezpieczenia technicznego, a w szczególności w początkowym etapie  wykonywaniem systemów alarmowych i telewizji przemysłowej.

Z czasem powiększyliśmy swoją ofertę o projektowanie, wykonawstwo i konserwację systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, systemów sygnalizacji pożarowej, systemów odymiania, systemów integracji  tzw. inteligentnego budynku, systemów okablowania strukturalnego, systemów wykrywania gazów i wiele innych nietypowych rozwiązań.

 

            Wśród naszych klientów jest wiele firm, osób prywatnych, szkół i instytucji z rejonu całej Polski. Od początku naszej działalności w dziedzinie zabezpieczenia technicznego współpracujemy z wieloma Agencjami Ochrony jako koncesjonowany serwis techniczny.

 

            Instalujemy sprzęt wielu znanych producentów w szczególności polskich, sprawdzonych na naszym rynku. Posiadamy certyfikaty wielu producentów systemów oraz personel z dużym doświadczeniem i stażem pracy. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi klienta i pełną dyskrecję w realizacji każdego zlecenia.

 

           Firma Plus-Alarm posiada koncesję MSWiA w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego Nr. L-0522/00. Nasi pracownicy wpisani są na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego prowadzoną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

 

            Firma Plus-Alarm zgodnie z wymogami ustawowymi posiada ubezpieczenie  odpowiedzialności cywilnej.

 

            Zapraszamy klientów do korzystania z naszych usług oraz firmy do współpracy.

 

PLUS-ALARM GWARANTEM WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUG.

 

 

 

 

 

 

 

48 605 913 713

               i 

 czujesz się bezpiecznie. 

Certyfikaty

Lorem ipsum